Články & návody

Operace očních víček - korekce horních a dolních víček v Brně.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro dům s pečovatelskou službou Praha.

Bělení zubů metodou Purewhitening - Stomatologie Erbenova, Brno.

Styling psů Brno - stříhání psů v Brně. Komplexní péče pro Vaše mazlíčky.

Rekvalifikační kurzy Brno - Dokurzu.cz - široká nabídka rekvalifikačních kurzů a seminářů.

Otevreniauta.cz - otevírání aut Brno a okolí.

Míka Servis - čištění koberců Praha a okolí.

Novinky z oblasti sportu a zdraví

Senior Park – příjemné bydlení pro Vaše blízké

Hledáte pro svoje rodiče vhodnou alternativu služeb domova pro seniory či pečovatelské služby? Chcete mít záruku jejich klidného stáří v důstojném prostředí? Navštivte náš Senior Park v Brně a přesvědčte se, že zde naleznete příjemné prostředí i kvalitní služby pro Vaše blízké

Vyzkoušejte si, nejen obrannou střelbu na vlastní kůži

Také jste si vždycky mysleli, že na střílení ze zbraně není nic zvlášť tak těžkého? Stačí přece pouze namířit a vystřelit. Přesně tak nám to totiž vykresluje téměř každá filmová přestřelka. A právě z toho důvodu si mnoho lidí myslí, že by svého protivníka zasáhli a zneškodnili jedním jediným výstřelem. Bohužel má takový názor nejen většina laiků, ale také i některých lidí, kteří vlastní zbrojní průkaz a samozřejmě i zbraň, ale ve střelbě se neprocvičují.

Koloběžka: tento stoletý trend se vrací do módy

Je tomu více, než sto let, kdy svět spatřila první koloběžka. Rozhodně ne ta moderní, po které dnes touží každé malé dítě a prakticky i rodič, ale splňovala stejný účel. Dnešní člověk v době plné automatizací jen nedůvěřivě kroutí hlavou nad tehdejší vynalézavostí. Stačilo pár prken ze staré bedny a jedny dosluhující kolečkové brusle.

Ragby symbolizuje zejména tvrdost a férovost

S nedávno proběhlým mistrovstvím světa v ragby enormně stoupá zájem o tento sport. Ovšem o něm samotném toho v našich končinách víme opravdu jen málo. Pojďme se tedy o něco blíže podívat na hru, ve které je hlavní tvrdost, fyzická síla a férovost.

Pole dancing, sport který dávno nepřísluší jen lehkým ženám

Pole dancing je novodobý fenomén pro tanec u tyče a nejedná se o cirkusovou zábavu ani striptýzové a noční kluby. Je především pro nadšené ženy, které si chtějí zformovat a zpevnit postavu. Kombinace tance a akrobatických prvků je populární i díky prostředí, kde se výuka odehrává - ve vyhrazeným tanečních studiích.

Ošetření vyvrtnutého kotníku

Zranění, které může běžně potkat každého z nás. Stačí, když špatně došlápnete při chůzi ze schodů nebo při hraní jakéhokoliv sportu. Váš kotník se ohne do nesprávné polohy a přichází bolestivé zranění, které lze léčit i doma, přesto doporučujeme, abyste navštívili svého doktora a zbytečně neriskovali.

Nejlepší boxeři všech dob

Rychlé ruce, tvrdost, síla a přesné míření, to je klíč k úspěchu v boxerském ringu. Tento sport má mnoho svých legend a my se nyní na ty nejslavnější z nich podíváme. 

Létající jóga změní váš pohled na jógu

Klasická jóga je pro řadu žen nevýrazná, postrádá dynamičnost a ruku na srdce, prostě vás nebavila. Létající jóga vychází z tradiční jógy jen z části. Je komplexnější, co se týče posilování a protažení celého těla. Úzce koresponduje s tancem, gymnastikou a vzdušnou akrobacií.