Články & návody

Operace očních víček - korekce horních a dolních víček v Brně.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro dům s pečovatelskou službou Praha.

Bělení zubů metodou Purewhitening - Stomatologie Erbenova, Brno.

Styling psů Brno - stříhání psů v Brně. Komplexní péče pro Vaše mazlíčky.

Rekvalifikační kurzy Brno - Dokurzu.cz - široká nabídka rekvalifikačních kurzů a seminářů.

Otevreniauta.cz - otevírání aut Brno a okolí.

Míka Servis - čištění koberců Praha a okolí.

Netradiční sporty

Jak efektivně zhubnout?

Každá žena a v dnešní době i muž touží po bezchybné postavě, bohužel ale žijeme v době, která neumožňuje vyhnout se základním příčinám obezity, kterými bývají nejčastěji špatný životní styl a stres. Na sportovní aktivity se také čím dál častěji zapomíná, neboť kvůli pracovní vytíženosti a neustálým povinnostem na něj nezbývá moc času.

Hospodské sporty – jsou to ještě sporty?

Když jsou e-sporty považovány za sporty, tak se také dá považovat za sportování i hraní šipek? Nebo kulečník? A co kuželky? Nebo hraní karet? Podívejme se blíže na známé „hospodské sporty“.

Vyzkoušejte si, nejen obrannou střelbu na vlastní kůži

Také jste si vždycky mysleli, že na střílení ze zbraně není nic zvlášť tak těžkého? Stačí přece pouze namířit a vystřelit. Přesně tak nám to totiž vykresluje téměř každá filmová přestřelka. A právě z toho důvodu si mnoho lidí myslí, že by svého protivníka zasáhli a zneškodnili jedním jediným výstřelem. Bohužel má takový názor nejen většina laiků, ale také i některých lidí, kteří vlastní zbrojní průkaz a samozřejmě i zbraň, ale ve střelbě se neprocvičují.

Koloběžka: tento stoletý trend se vrací do módy

Je tomu více, než sto let, kdy svět spatřila první koloběžka. Rozhodně ne ta moderní, po které dnes touží každé malé dítě a prakticky i rodič, ale splňovala stejný účel. Dnešní člověk v době plné automatizací jen nedůvěřivě kroutí hlavou nad tehdejší vynalézavostí. Stačilo pár prken ze staré bedny a jedny dosluhující kolečkové brusle.

Pole dancing, sport který dávno nepřísluší jen lehkým ženám

Pole dancing je novodobý fenomén pro tanec u tyče a nejedná se o cirkusovou zábavu ani striptýzové a noční kluby. Je především pro nadšené ženy, které si chtějí zformovat a zpevnit postavu. Kombinace tance a akrobatických prvků je populární i díky prostředí, kde se výuka odehrává - ve vyhrazeným tanečních studiích.

Létající jóga změní váš pohled na jógu

Klasická jóga je pro řadu žen nevýrazná, postrádá dynamičnost a ruku na srdce, prostě vás nebavila. Létající jóga vychází z tradiční jógy jen z části. Je komplexnější, co se týče posilování a protažení celého těla. Úzce koresponduje s tancem, gymnastikou a vzdušnou akrobacií.