Články & návody

Operace očních víček - korekce horních a dolních víček v Brně.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro dům s pečovatelskou službou Praha.

Bělení zubů metodou Purewhitening - Stomatologie Erbenova, Brno.

Styling psů Brno - stříhání psů v Brně. Komplexní péče pro Vaše mazlíčky.

Rekvalifikační kurzy Brno - Dokurzu.cz - široká nabídka rekvalifikačních kurzů a seminářů.

Otevreniauta.cz - otevírání aut Brno a okolí.

Míka Servis - čištění koberců Praha a okolí.

Krása

Jak vybrat ty pravé zásnubní prstýnky?

Zásnuby jsou významným okamžikem v životě každého páru. Samotné žádání o ruku by mělo zahrnovat velikou romantiku: svíčky, východ či západ slunce, šampaňské, ohňostroj, příliv, bílého koně a exotickou destinaci. Zorganizovat takovou akci ale není v silách většiny mužů a tak váhu rozhodnutí pojmout za ženu a celoživotní partnerku právě tu jejich vyvolenou stvrzuje zásnubní prsten. V minulosti vzhled a především cena prstenu prozrazovaly o muži jeho solventnost. Drahý prsten zaručoval budoucí nevěstě dobré časy. Proto se prsteny tradičně vyráběly z drahých kovů a zdobily vzácnými kameny, nejraději samozřejmě diamanty. To je jmění prakticky uložené v malém šperku, kterým se navíc ještě žena může prezentovat a pochlubit.

Odstranění bradavic

Z lékařského hlediska jsou bradavice novotvary způsobené lidským papilomavirem HPV. Jsou nezhoubné, neškodné, ale kdo se s nimi někdy na vlastní kůži setkal, ten ví, že jsou také otravné a neestetické. V určitých případech dokonce ohavné. Nakazit se můžete velmi prostě kontaktem s tímto virem přes kůži.

Zmenšení prsou jako cesta k pohodlnějšímu životu

Ňadra dělají ženu ženou, o tom není pochyb. Ale v případě, že vás příroda obdařila o něco více než byste chtěla, může nadměrné poprsí přinášet i nepříjemnosti. Řešením by pro vás mohlo být zmenšení prsou.