Články & návody

Operace očních víček - korekce horních a dolních víček v Brně.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro dům s pečovatelskou službou Praha.

Bělení zubů metodou Purewhitening - Stomatologie Erbenova, Brno.

Styling psů Brno - stříhání psů v Brně. Komplexní péče pro Vaše mazlíčky.

Rekvalifikační kurzy Brno - Dokurzu.cz - široká nabídka rekvalifikačních kurzů a seminářů.

Otevreniauta.cz - otevírání aut Brno a okolí.

Míka Servis - čištění koberců Praha a okolí.

Létající jóga změní váš pohled na jógu

Klasická jóga je pro řadu žen nevýrazná, postrádá dynamičnost a ruku na srdce, prostě vás nebavila. Létající jóga vychází z tradiční jógy jen z části. Je komplexnější, co se týče posilování a protažení celého těla. Úzce koresponduje s tancem, gymnastikou a vzdušnou akrobacií. Zatímco při józe stojíte nebo ležíte na zemi, v létající józe se vznášíte. Je to o dost jiný pocit, to nám věřte.

Použití závěsných sítí

Představte si síť jako houpačku a váš volný pohyb, kdy se vznášíte nad zemí. Buďte chvíli snílkem a ne realistou, daleko lépe se odreagujete. Síťové vlákno umožňuje pohyb v různých směrech. Není tedy výjimkou, že budete viset hlavou dolů jako netopýr nebo se čepýřit jako pávice. Ze začátku zvláštní pocit, že vás drží nad zemí jen šátkovina, ale vše je jen o překonání sebe sama a pocitu nespoutané svobody! 

Protáhnete celé tělo - ideální způsob pro lidi sedavého zaměstnání

Protahovací či akrobatické pozice zklidní tělo i mysl, i když si myslíte pravý opak. Pěkně si zacvičíte, protáhnete se, vlastně si svým způsobem i zatancujete. Jste tu jako motýl, který se proletí a zase sedne na květ. Květem se stane i vaše pracovní židle. Po pár lekcích si jí nebudete ani uvědomovat, jak je těžká a neforemná. Budete na ní sedět lehčeji a tělo přestane dávat signál, že ho něco bolí (při létající józe zapojíte vnitřní stabilizační svaly). Také uvolníte záda, prokrvíte celé tělo a zmírníte psychické napětí. 

Pohybem stimulujete tvorbu endorfinů

Ne nadarmo se říká, že po cvičení je člověk šťastnější. Hormony, které se vyplaví, způsobí, že se zlepší nálada a současně se zbavíte i stresu. Jedná se o druh zábavného cvičení, protože se daným pozicím i zasmějete. To je v závěru další balzám na duši. Důležitá je však pravidelnost. Není na škodu kombinovat létající jógu také s pole dancingem. Nebude vám na hodiny létající jógy chybět pružnost, síla a odvaha.