Články & návody

Firmy pro Vás

Operace očních víček - korekce horních a dolních víček v Brně.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro dům s pečovatelskou službou Praha.

Bělení zubů metodou Purewhitening - Stomatologie Erbenova, Brno.

Styling psů Brno - stříhání psů v Brně. Komplexní péče pro Vaše mazlíčky.

Rekvalifikační kurzy Brno - Dokurzu.cz - široká nabídka rekvalifikačních kurzů a seminářů.

Jak efektivně zhubnout?

Každá žena a v dnešní době i muž touží po bezchybné postavě, bohužel ale žijeme v době, která neumožňuje vyhnout se základním příčinám obezity, kterými bývají nejčastěji špatný životní styl a stres. Na sportovní aktivity se také čím dál častěji zapomíná, neboť kvůli pracovní vytíženosti a neustálým povinnostem na něj nezbývá moc času.

Pokud chce někdo opravdu zhubnout, může navštívit odborníka na výživové poradenství, jež mu naordinuje přísnou dietu a velké množství pohybu. Je sice pravda, že tato forma redukce váhy je spolehlivá a pro naše tělo nejvíce zdravá, avšak málokdy se stane, že člověk vysněné postavy svou pílí a snahou opravdu dosáhne. Problém je totiž ten, že při dodržení předepsané stravy a dostatečného pohybu je sice více než pravděpodobné, že nadbytečná kila opravdu shodíte, ale tato metoda vyžaduje velkou dávku trpělivosti, protože mnohdy se první výsledky dostaví až po několika měsících, což mnoho lidí už dávno vzdá a smíří se se svými partiemi.

Pokud také patříte mezi lidi, jimž bylo trpělivosti dáno pomálu, můžete využít jiné možnosti, které dnešní moderní doba nabízí. Pod tímto si nejspíše každý představí liposukci, jakožto bolestivý chirurgický zákrok, avšak nemusí tomu tak být. V mnoha salonech vám dnes nabízí jinou, mnohem příjemnější metodu. V Brně, avšak i v mnoha jiných městech narazíte na neinvazivní liposukci, která využívá bezbolestné způsoby, a vy díky nim můžete zhubnout velmi rychle a efektivně. Jedná se o takzvanou kryolipolýzu. Pomocí moderního přístroje vám budou zmrazeny tukové buňky, které budou následně odstraněny. Celý proces vyžaduje podstoupit několik ošetření, avšak viditelné výsledky můžete vidět již po první návštěvě kosmetického salonu. Velkou výhodou je, že nemusíte omezovat žádné další aktivity, tento bezbolestný zákrok nevyžaduje žádný speciální klidový režim. Zkuste tedy změnu, která vám umožní cítit se skvěle.