Články & návody

Operace očních víček - korekce horních a dolních víček v Brně.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro dům s pečovatelskou službou Praha.

Bělení zubů metodou Purewhitening - Stomatologie Erbenova, Brno.

Styling psů Brno - stříhání psů v Brně. Komplexní péče pro Vaše mazlíčky.

Rekvalifikační kurzy Brno - Dokurzu.cz - široká nabídka rekvalifikačních kurzů a seminářů.

Otevreniauta.cz - otevírání aut Brno a okolí.

Míka Servis - čištění koberců Praha a okolí.

Nejlepší boxeři všech dob

Rychlé ruce, tvrdost, síla a přesné míření, to je klíč k úspěchu v boxerském ringu. Tento sport má mnoho svých legend a my se nyní na ty nejslavnější z nich podíváme. 

Rocky Marciano

Přestože mnoho lidí nezná jeho celé jméno, každý ví, kdo je Rocky. Jedná se o jediného boxera těžké váhy, který odešel z ringu do důchodu, aniž by byl někdy někým poražen. Jeho kariéra čítá neuvěřitelných 49 vítězství, z toho 43 na KO, přičemž nikdy nepoznal chuť podlahy ringu. Jeho popularita byla největší za dob jeho naprosté neporazitelnosti a po jeho odchodu do důchodu byl dokonce natočen film, ve kterém byl do posledního detailu rekonstruován jeho souboj s Muhammadem Alim. 

Muhammad Ali

Když už jsme toto jméno nakousli v předchozím příspěvku, tak proč se na něj nepodívat blíže. Nejen že je Ali považován za nejlepšího boxera všech dob, ale někteří jej označují i za nejlepšího sportovce všech dob. Jeho styl byl ladný, elegantní, a zároveň naprosto smrtící. Jeho techniku se snaží naučit nejeden profesionální boxer. Ali však není ceněný jen za své sportovní výkony, ale také za to, že v době svých největších úspěchů pomohl pozvednou sebevědomí černé komunitě žijící v USA, která se díky němu mohla opřít o své ideály a dát najevo svůj nesouhlas s diskriminací, které v té době musela čelit.

Mike Tyson

Jeden z nejpopulárnějších boxerů těžké váhy v moderní éře. Mike byla postrachem světa boxu pro svou neurvalost a hulvátství, které mu však již v 19 letech vynesly titul přeborníka v těžké váze. Po drtivé porážce od Bustera Douglase, kdy ztratil titul, se ze světa boxu stáhl a dnes chová holubi, chová tygry a ve filmech mlátí potrhlé chlápky, kteří si rufíkem vymazali paměť. I tak mohou dopadnout boxerské legendy.

Floyd Mayweather Jr.

Nejlépe placený sportovec planety, který je plný kontroverze rychlých úderů a provokací. Je v podstatě ztělesněním dnešní podoby boxu a tak to má asi být, protože se mu povedlo prolomit rekord, kdy na svůj zápas přilákal 2,5 milionu diváků.