Články & návody

Operace očních víček - korekce horních a dolních víček v Brně.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro dům s pečovatelskou službou Praha.

Bělení zubů metodou Purewhitening - Stomatologie Erbenova, Brno.

Styling psů Brno - stříhání psů v Brně. Komplexní péče pro Vaše mazlíčky.

Rekvalifikační kurzy Brno - Dokurzu.cz - široká nabídka rekvalifikačních kurzů a seminářů.

Otevreniauta.cz - otevírání aut Brno a okolí.

Míka Servis - čištění koberců Praha a okolí.

Senior Park – příjemné bydlení pro Vaše blízké

Hledáte pro svoje rodiče vhodnou alternativu služeb domova pro seniory či pečovatelské služby? Chcete mít záruku jejich klidného stáří v důstojném prostředí? Navštivte náš Senior Park v Brně a přesvědčte se, že zde naleznete příjemné prostředí i kvalitní služby pro Vaše blízké.

Areál Senior Parku tvoří rozlehlé atrium, které obléhají samostatné byty. Je bezbariérový, tedy vhodný pro osoby se sníženou schopností pohybu a vozíčkáře. V bytě je k dispozici vybavená kuchyňka a koupelna, vlastní pokoje si mohou zařídit nájemníci podle svého vkusu. Každý si tak přinese ze svého stávající domova, co má rád, s ohledem na své koníčky, ať už se jedná o bohatou knihovničku, společenské hry nebo ruční práce. Také zvířecí mazlíčci jsou v Senior Parku vítáni, jejich vliv na pohodu seniorů je nesporný. Ve svém bytě může také nájemník přijímat rodinné návštěvy a poskytnout jim i příležitostné přespání, například o svátcích.

V Senior Parku jsou k dispozici stálí zaměstnanci, kteří chystají pro obyvatele volnočasové aktivity, například vinobraní či společné oslavy narozenin. Nájemníci si sami vymýšlí společný program, navštěvují divadelní představení, besedy, či podnikají výlety do přírody. V Senior Parku je také k dispozici firemní bezbariérové vozidlo, kterým se všichni dostanou snadno k lékaři či na nákupy.

Z dosavadních reakcí víme, že se seniorům u nás líbí, navazují nová přátelství a nalézají znovu chuť do života. Snažíme se vytvořit prostředí, ve kterém se nebudou cítit sami, a kde se v případě potřeby mohou obrátit o pomoc. Senior Parky se tak staly vítanou obdobou domovů pro seniory a pečovatelské služby.

Přijeďte nás do Seniora Parku v Brně společně s Vašimi blízkými navštívit a sami uvidíte, že i stáří je možné důstojně a aktivně prožít.

Fotografie